VPIS V SREDNJE ŠOLE – OBJAVA STANJA PRIJAV

Spoštovani devetošolci in starši,

na spletni strani MIZŠ je objavljeno stanje prijav in vpisa v različne vrste programov ter stanje prostih mest. Vse informacije dobite tu. Stanje prijav se posodablja vsak dan. Novosti lahko spremljate na internetni strani https://www.gov.si/teme/vpis-v-srednjo-solo/, pod rubriko Prosta mesta, stanje prijav in vpisa v srednje šole s klikom na link Stanje prijav na današnji dan.

Do 16. 6. 2020 imate kandidati možnost, da svojo prijavo prenesete na drugo šolo oziroma v drug izobraževalni program. To lahko storite tudi po elektronski pošti, in sicer tako, da izpolnite in podpišete izjavo za prenos prijave in jo pošljete na elektronski naslov svetovalnega delavca oziroma svetovalne delavke srednje šole, kamor ste oddali prvotno prijavnico. Z izpolnjeno in podpisano izjavo boste namreč zaprosili svetovalnega delavca ali svetovalno delavko, da vas v vašem imenu odjavi iz programa, kjer imate prijavnico, ter prijavnico posreduje na drugo šolo, kamor bi jo sami želeli prenesti.

Seznam svetovalnih delavcev srednjih šol s podatki o elektronski pošti.

V primeru dodatnih vprašanj naju kontaktirjate preko elektronske pošte:

anja.padarsic@os-trebnje.si in sergeja.hudolin@os-trebnje.si.

Svetovalna služba