Govorilne ure v maju

Spoštovani starši, obveščamo vas, da bodo v torek, 11. maja 2021, govorilne ure na daljavo v aplikaciji Zoom. Da ne prihaja do neželenih vdorov v videokonference, so videokonference pri večini učiteljev sedaj zaščitene. Zato se morate v videokonferenco za govorilne ure prijaviti z otrokovim AAI računom (na enak način, kot vaši otroci dostopajo do videokonferenc pri učiteljih). Če imate težave z dostopom do posamezne videokonference, se odjavite iz spletnih učilnic, nato zaprite brskalnik in se ponovno poskusite prijaviti na videokonferenco preko videokonferenčnih povezav na spletni strani OŠ Trebnje.

Aplikacijo Zoom so posodobili. Zato jo boste morali pred ponovno uporabo posodobiti. To storite s klikom na moder gumb Update ob odpiranju aplikacije.

Na govorilne ure se prijavite v spletni aplikaciji EGU do torka, 11. 5. 2021, do 11. ure.

Razpored govorilnih ur:

• za starše učencev od 1. do 5. razreda matične šole in vseh treh podružničnih šol od 16. do 18. ure
  • za starše učencev od 6. do 9. razreda od 15. do 17. ure

Seznam vseh hiperpovezav učiteljev najdete na levi strani te spletne strani → HITRE POVEZAVE → Videokonference učiteljev.