Kontakti

Ravnatelj:

Rado Kostrevc

telefon: 07 348 18 72

e-naslov: rado.kostrevc@os-trebnje.si

 

Tajništvo:

tajnica: Ana Hrovat

telefon: 07 348 18 70

faks: 07 348 18 90

e-naslov: sola@os-trebnje.si

 

Odjava prehrane:

administratorka: Renata Kužnik

telefon: 07 348 18 85

e-naslov: prehrana@os-trebnje.si

 

Pomočnice ravnatelja:

Aleksandra Gričar

telefon: 07 348 18 80

e-naslov: aleksandra.gricar@os-trebnje.si

 

Ana Kastigar

telefon: 07 348 18 81

e-naslov: ana.kastigar@os-trebnje.si

 

Viktorija Pirc

telefon: 07 777 02 70

e-naslov: viktorija.pirc@os-trebnje.si

 

Svetovalna služba:

psihologinja:

Marjetka Mrak

telefon: 07 348 18 86

e-naslov: marjetka.mrak@os-trebnje.si

 

pedagoginji:

Marjanca Tomažin – nadomešča jo Anja Padaršič

telefon: 07 348 18 84

e-naslov: marjanca.tomazin@os-trebnje.si, anja.padarsic@os-trebnje.si

 

Martina Gošte

telefon: 07 348 18 84

e-naslov: martina.goste@os-trebnje.si

 

Računalnikar, organizator informacijskih dejavnosti:

Jernej Gabrijel

telefon: 07 348 18 92

e-naslov: jernej.gabrijel@os-trebnje.si

 

Organizatorka šolske prehrane:

Petra Pristavnik

telefon: 07 348 18 83

e-naslov: petra.pristavnik@os-trebnje.si

 

Vodje podružničnih šol:

PŠ Dobrnič:

Mateja Škufca Langus

telefon: 07 348 18 60

e-naslov: mateja.skufca@os-trebnje.si

 

PŠ Dolenja Nemška vas:

Nevenka Grebenc

telefon: 07 346 64 06

e-naslov: nevenka.grebenc@os-trebnje.si

 

PŠ Šentlovrenc:

Teja Zajec

telefon: 07 348 18 50

e-naslov: teja.zajec@os-trebnje.si