Kvalifikacije, kolesarsko tekmovanje Kaj veš o prometu?

V sredo, 15. 5. 2019, je v Trebnjem potekalo medobčinsko tekmovanje “Kaj veš o prometu?” osnovnih šol bivše trebanjske občine.

Našo šolo so zastopali: Tit Zakošek, Sara Kravcar, Pika Prosenik, Lovro Bone, Bine Šmid, Gašper Kanc, Žiga Poglavc in Brina Kramer. Tekmovali so v ulični vožnji, spretnostni vožnji po poligonu ter v poznavanju cestnoprometnih predpisov. Najuspešnejša učenca sta bila Tit Zakošek, učenec 9. razreda, ki je dosegla 1. mesto v višji  kategoriji in 1. mesto v absolutni kategoriji in Gašper Kanc, učenec 6. razreda, ki je dosegla 1. mesto v nižji kategoriji in 2. mesto v absolutni kategoriji.

V soboto, 25. maja, je naše območje na 28. državnem kolesarskem tekmovanju Kaj veš o prometu zastopal Tit Zakošek. Tekmovanje je potekalo v občini Mislinje.

Tit je dobro opravil svojo nalogo, uvrstil pa se je med prvih 20 tekmovalcev od skupno 50.

Za uvrstitev njemu in ostalim učencem iskreno čestitamo.

Mentor kolesarskega krožka

F. Kravcar