VPIS V SREDNJO ŠOLO: NOVA ROKOVNIKA ZA PRIJAVO IN VPIS V SREDNJE ŠOLE IN DIJAŠKE DOMOVE ZA NASLEDNJE ŠOLSKO LETO

Obveščamo vas, da je MIZŠ pripravilo nova rokovnika za prijavo in vpis v srednje šole in dijaške domove za naslednje šolsko leto:

Prijavnica je na voljo na spletni strani e-uprave, na naslovu:

Kandidati prijavnico natisnete, jo izpolnite, podpišete (kandidat in starš) in jo pošljete na izbrano srednjo šolo oziroma izbrani dijaški dom. Prijavnico lahko pošljete priporočeno po pošti (samo priporočeno in NE s povratnico), ali pa skenirano (fotografirano) na elektronski naslov izbrane srednje šole oziroma izbranega dijaškega doma.

Na prijavnici za vpis v srednje šole ni potreben podpis in žig ravnatelja osnovne šole.

Vse podrobne informacije se nahajajo na povezavi nov rokovnik za prijavo in vpis v srednjo šolo ter nov rokovnik za vpis novincev v dijaške domove.

Svetovalna služba