Tekmi v odbojki in nogometu

Letos mineva deseto leto, odkar se ob koncu šolskega leta učiteljice in učitelji pomerimo z učenkami in učenci 9. r.

Kot vedno najprej stopijo na parket učiteljice in učenke, ki se pomerijo v odbojki. Letos so bile učiteljice premočne, saj so učenke gladko premagale z 2 : 0 v setih (25 : 13, 25 : 14).

Nogometna tekma je bila bolj napeta. Učitelji smo dve tretjini vodili, nato pa so učenci v zadnji tretjini obrnili rezultat in zmagali z golom Urbana Roglja tri sekunde pred koncem tekme. Strelci za učence so bili še 1 : 1 Gašper Cesar, 2 : 2 Amer Gluhić in 2 : 3 Urh Gerden, za učitelje pa je zadel Smiljan Pristavnik 1 : 0,  2 : 1 in 3 : 3.

Bistvo tekem pa je druženje, saj nas učenci devetega razreda zapuščajo. Mi vsi pa jim želimo veliko uspeha v nadaljevanju njihove življenjske poti.