”NE ZAVRZI OBLEK, OHRANI PLANET”

V okviru programa Ekošola vas vabimo, da sodelujete v projektu zbiranja rabljenih, a ohranjenih oblačil, ki jih ne potrebujete več in s tem zelo veliko prispevate k ohranjanju našega planeta.

Oblačila bomo podarili butiku ponovne uporabe oblačil Stara šola Novo mesto, ki jih bo uredila za ponovno prodajo.

KAKO SODELUJETE PRI ZBIRALNI AKCIJI?
Preglejte svoja oblačila. Zagotovo med njimi najdete nekaj kosov, ki jih v vaši družini ne uporabljate več in so še vedno lepo ohranjeni. Zberite do 5 kosov oblačil, ki bi jih lahko podarili.

KJE POTEKA ZBIRALNA AKCIJA?
Zbiralna akcija poteka v večnamenskem prostoru nad jedilnico OŠ Trebnje.

KDAJ POTEKA ZBIRALNA AKCIJA?
Zbiranje oblačil bo potekalo od 9. 1. do 13. 1. 2023.

Vsak dan zjutraj: 7.00–8.15.

V času govorilnih ur: 16.00–18.00.

V torek, 10. 1. 2023, bo v času govorilnih ur v večnamenskem prostoru nad jedilnico možen tudi ogled in prevzem pozabljenih predmetov (oblačila, obutev, dežniki …). Prosimo, da si vzamete čas in pregledate, če se med njimi mogoče skriva tudi kakšno oblačilo vaših otrok.

JE POLEG OHRANJANJA PLANETA ŠE KAKŠNA PREDNOST SODELOVANJA PRI PROJEKTU?
Butik Stara šola Novo mesto vam v primeru, da bi želeli sodelovati pri projektu zbiranja oblačil, nudi 10 % popust na vsak nakup, če izpolnite soglasje in se vaš otrok vpiše na seznam darovalcev.