Govorilne ure v maju

Spoštovani starši,

obveščamo vas, da bodo govorilne ure potekale v šoli in ne več v obliki videokonferenc v aplikaciji Zoom.

Na govorilne ure se obvezno prijavite v spletni aplikaciji EGU (gumb s povezavo do aplikacije je na šolski spletni strani).
Govorilne ure na matični šoli bodo v torek, 10. 5. 2022. Za starše učencev od 1. do 5. razreda in za podaljšano bivanje bodo potekale od 16. do 18. ure, za starše učencev od 6. do 9. razreda pa od 15. do 17. ure.
Govorilne ure v PŠ Dolenja Nemška vas in Šentlovrenc bodo potekale v četrtek, 12. 5. 2022, od 16. do 18. ure.
Govorilne ure v PŠ Dobrnič bodo potekale v četrtek, 19. 5. 2022, od 16. do 18. ure.
Vse spremembe terminov govorilnih ure so že in še bodo zapisane v aplikaciji EGU.
Prijave na govorilne ure v aplikaciji EGU so odprte. Za udeležbo na govorilnih urah je prijava v EGU obvezna.