Kontakti

Ravnatelj:

Rado Kostrevc

telefon: 07 348 18 72

e-naslov: rado.kostrevc@os-trebnje.si

Tajništvo:

tajnica: Ana Hrovat

telefon: 07 348 18 70

e-naslov: sola@os-trebnje.si

Odjava prehrane:

administratorka: Renata Kužnik

telefon: 07 348 18 85

e-naslov: prehrana@os-trebnje.si

Računovodstvo:

računovodkinja:

Helena Skol

telefon: 07 348 18 82

e-naslov: helena.skol@os-trebnje.si

Knjigovodkinja:

Erika Kos

telefon: 07 348 18 83

e-naslov: erika.kos@os-trebnje.si

Pomočnice ravnatelja:

Aleksandra Gričar

telefon: 07 348 18 80

e-naslov: aleksandra.gricar@os-trebnje.si

Ana Kastigar

telefon: 07 348 18 81

e-naslov: ana.kastigar@os-trebnje.si

Viktorija Pirc

telefon: 07 777 02 70

e-naslov: viktorija.pirc@os-trebnje.si

Svetovalna služba:

pedagoginji:

Tina Plevnik

telefon: 07 348 18 86

e-naslov: tina.plevnik@os-trebnje.si

Marjanca Tomažin

telefon: 07 348 18 84

e-naslov: marjanca.tomazin@os-trebnje.si

psihologinja:

Sergeja Hudolin

telefon: 07 348 18 84

e-naslov: sergeja.hudolin@os-trebnje.si

Računalnikar, organizator informacijskih dejavnosti:

Jernej Gabrijel

telefon: 07 348 18 92

e-naslov: jernej.gabrijel@os-trebnje.si

Organizatorka šolske prehrane:

Petra Pristavnik

telefon: 07 348 18 83

e-naslov: petra.pristavnik@os-trebnje.si

Vodje podružničnih šol:

PŠ Dobrnič:

Mateja Škufca Langus

telefon: 07 348 18 60

e-naslov: mateja.skufca@os-trebnje.si

PŠ Dolenja Nemška vas:

Nevenka Grebenc

telefon: 07 346 64 06

e-naslov: nevenka.grebenc@os-trebnje.si

PŠ Šentlovrenc:

Teja Zajec

telefon: 07 348 18 50

e-naslov: teja.zajec@os-trebnje.si

Dostopnost