Zbiralna akcija papirja

Na Osnovni šoli Trebnje bo potekala zbiralna akcija papirja (karton se ne zbira).

KDAJ?

• torek, 23. april 2024, od 5.30 do 14.00
  • sreda, 24. april 2024, od 5.30 do 14.00
  • četrtek, 25. april 2024, od 5.30 do 14.00

KJE?

• pred kontejnerji RK Trimo (v bližini vhoda v telovadnico Osnovne šole Trebnje); papir odvrzite v za to namenjen kontejner.

Akcija zbiranja starega papirja je namenjena vsem, tako odraslim kot otrokom. Z njo želimo učence osveščati o tem, da so odpadki dragoceni in da lahko ločeno zbrane materiale vrnemo v snovne tokove. Posledično zmanjšujemo porabo naravnih virov ter s tem pripomoremo k čistejšemu okolju in poskrbimo za lepši svet. Denar od zbranega papirja bomo v celoti namenili skupnosti učencev, ki skrbi za finančno pomoč socialno in finančno šibkejšim družinam, nakup šolskih pripomočkov ter za organizacijo zaključnih aktivnosti učencev 9. razredov.

POMEMBNO

Zbiralna akcija papirja na podružnicah poteka ločeno. Papir oddate na podružnični šoli.

Koordinator zbiralne akcije:

Franci Kravcar, mentor skupnosti učencev